Buderus 12 222 50 06
UWAGA! Możliwość 8% VAT - zakup z montażem! UWAGA! Możliwość 8% VAT - zakup z montażem! UWAGA! Możliwość 8% VAT - zakup z montażem! UWAGA! Możliwość 8% VAT - zakup z montażem!
Grzejniki dekoracyjne

VENUS CHROME wys. 818 | szer. 500 - Już od550 zł netto Zobacz zdjęcie

Prosta linia oraz nowoczesne chromowanie sprawiają, że suszarka do ręczników VENUS jest innowacyjna pod względem estetycznym. Chromowany grzejnik VENUS, szczególnie wskazany do instalacji we wnętrzach o niewielkiej powierzchni, odpowiada oczekiwaniom dotyczącym designu we współczesnym domu.

DANE TECHNICZNE KONSTRUKCYJNE:

Grzejnik - suszarka do ręczników stalowy chromowany z elementami poziomowymi w postaci okrągłych rur o średnicy 23 mm; kolektory boczne łukowe o przekroju półowalnym 40x30 mm; gwinty końcówek kolektora i łączniki środkowe (50 mm), pierwsza rura dolna 1/2" gas prawa; maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze 8 bar; maksymalna dopuszczalna temperatura pracy 95°C.

Tesi Zobacz zdjęcie

"Termoarredatori" TESI stanowią najbardziej funkcjonalny i elegancki system ogrzewania pokojowego charakteryzujący się dużą dowolnością kompozycyjną dzięki możliwości wyboru między 5 głębokościami i 19 wysokościami.

Grzejniki pokojowe Zobacz zdjęcie

Idealne połączenie klasy, elegancji i linearności. Grzejniki pokojowe są elementem, który pasuje do każdego rodzaju pomieszczenia zapewniając jednocześnie dobrą wydajność dzięki strukturze ze stalowych rur.

Officina delle Idee Zobacz zdjęcie

Grzejniki design OFFICINA DELE IDEE są przeobrażeniem pojęcia grzejnika. Innowacyjne, funkcjonalne, dekoracyjne są owocem współpracy z projektantami i designers.

Grzejniki łazienkowe Zobacz zdjęcie

Suszarki do ręczników stanowią doskonałą odpowiedź na potrzebę praktyczności i ciepła. Idealne do łazienki, ale także, dzięki delikatnej linii, lekkości i brakowi kantów, pasują do każdego rodzaju pomieszczenia i umeblowania.

Grzejniki łazienkowe chromo Zobacz zdjęcie

Elegancja tej wersji, której nowoczesne chromowanie spełnia wymogi stawiane przez design w dzisiejszych domach, sprawia, że grzejnik staje się ważnym elementem wszelkiego rodzaju wyposażenia.

Grzejniki elektryczne Zobacz zdjęcie

Grzejniki łazienkowe są dostępne również w wersji wyłącznie elektrycznej do rozwiązań, w których nie jest możliwe lub nie jest korzystne podłączenie do normalnego urządzenia grzewczego.